۴ دلیل حیاتی بودن هدایای تبلیغاتی

۴ دلیل حیاتی بودن هدایای تبلیغاتی

۱- بازاریابی موثر با هزینه کم:

بسیاری از شرکت های کوچک تنها میتوانند یک کمپین تبلیغاتی در مقیاس وسیع را پوشش دهند، اما هنوز هم میشود با هزینه ی کمتر به اهداف بازاریابی خود دست یافت. بسیاری از محصولات چرم یگانه به این منظور میباشند.

 

 

۲- شناخته شدن نام و نماد تجاری:

شناخته شدن نام و نماد تجاری به این معناست که بطور مثال با دیدن یک لوگو زرد رنگ به شکل حرف M هر فردی را به یاد مک دونالد می اندازد، هدایای تبلیغاتی شما به مرور این شناخت رو با دیده شدن نام و نماد شما به روی این کالاها فراهم میسازد.

 

۳- بیشتر در معرض دید بودن بیزینس شما:

یک تبلیغ تلویزیونی و یا یک بیلبورد تبلیغاتی یک نماد گذرا برای هر فرد است، اما رویت شدن هدایای تبلیغاتی شما مداوم و بطور روزمره به بهتر شناخته شدن نام شما کمک میکند، برای مثال استفاده از یک کیف چرمی، یک سر رسید و یا جا کارتی چرمی با نام و نماد شما که بطور روزانه در مقابل چشم مصرف کنندگان است.

 

۴- شباهت هدایای تبلیغاتی به کارت ویزیت شما:

کارت ویزیت معرف شما به مصرف کنندگان است، هدایای تبلیغاتی شما کم و بیش مشابه کارت ویزیت است با نتایج بهتر. وقتی هدایایی مرتبط به شغل و حرفه خود را توزیع میکنید درواقع با مشتریان جدید احتمالی تعامل میکنید. طبق تحقیقات بطور میانگین ۷۱٫۱% از افرادی که هدیه ای با نام و نشان شما دریافت میکنند نام شرکت و نماد تجاری شما رو بخاطر میسپارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *